جوراب فوتبال و ورزشی هلندی ریمار - Raymar

جوراب فوتبال و ورزشی هلندی ریمار - Raymar

جوراب فوتبال و ورزشی هلندی ریمار - Raymar برند Raymar تعداد 149 جفت جوراب فوتبال با کیفیت خوب و در بسته بندی منظم. ساخت هلند سایزها و تعداد شامل: 32 عدد سایز 31.33 21 عدد سایز 33.36 28 عدد سایز 38.41 47 عدد سایز 41.44 11 عدد سایز 44.47 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

جوراب اسکی استارلینک _  Starling

جوراب اسکی استارلینگ _ Starling

جوراب اسکی استارلینگ _ Starling برند Starling تعداد: 600 پک 5 جفتی بسته 5 تایی جوراب اسکی هلندی استارلینگ Starling دارای یک پا به شکل آناتومیک و یک پارچه عایق حرارتی داخل آن هستند که برای استفاده در دماهای پایین تر ایده آل هستند. سطوح ضربه گیر در جوراب زمستانی فشار وارده به کفه را کاهش می دهد. جوراب ها همچنین دارای پانل های محافظ و الاستیک برای پشتیبانی بیشتر هستند. یکی از مهمترین مشخصات جورات استارلینگ: جذب ضربه در پاشنه و انگشت پا و همچنین ساپورت مچ پا و وسط پا مشخصات فنی: 70٪ اکریلیک / 28٪ پلی استر / 2٪ الاستین قیمت پک 5 جفتی آن در هلند از 30 تا 40 یورو هستند. برای مشاهده قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_https://www.bol.com/nl/p/starling-skikousen-5-pack-whistler-zwart-grijs-31-34/9300000014911604?referrer=socialshare_pdp_androidapp 2_https://www.gearwulf.nl/sokken-skikousen-whistler-5-pack-zwart-grijs-antra.html مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد.

جوراب Hugo boss

جوراب Hugo boss

• جوراب • برند: Hugo boss • تعداد: 2 بسته 100 عددی مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.