پکیج صفحه نمایش لپ تاپ ال سی دی اصلی

پکیج صفحه نمایش لپ تاپ ال سی دی اصلی

پکیج 100 عددی صفحه نمایش لپ تاپ ال سی دی اصلی - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج لپ تاپ اچ پی | HP Elitebook 840 G4

پکیج لپ تاپ اچ پی | HP Elitebook 840 G4

پکیج 80 عددی لپ تاپ اچ پی | HP Elitebook 840 G4 - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج لپ تاپ لنوو | Lenevo

پکیج لپ تاپ لنوو | Lenevo

پکیج لپ تاپ لنوو | Lenevo گرید a و b - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج صفحه نمایش 14 اینچی LCD

پکیج صفحه نمایش 14 اینچی LCD

پکیج 66 عددی صفحه نمایش 14 اینچی LCD - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. نمایشگرها ویژگی های مختلفی مثل وضوح و شفافیت، اندازه، نرخ تازه سازی، شفافی و براقی را دارند مدل: LP140WH6-TSA3 برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج لپ تاپ برند لنوو Lenevo HP Dell

پکیج لپ تاپ برند لنوو Lenevo HP Dell

پکیج 214 عددی لپ تاپ برند لنوو Lenevo HP Dell HP Dell i3 i5 i7 - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. مشخصات فنی: رم 4 گیگابایت / 8 گیگابایت / 12 گیگابایت هارد دیسک / SSD طرح بندی QWERTY برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.