پکیج آرایشی لوازم آرایشی ماکس فاکتور ، ریمل، بورژوا

پکیج آرایشی لوازم آرایشی ماکس فاکتور ، ریمل، بورژوا / تعداد ۸ هزار عدد. هر عدد ۸۵ سنت که شامل ماسکاره، فوندایش صورت، پودر صورت، خط ابرو، خط لب ، لاک موجود است . مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج میکاپ میکس برند های مکس فکتور، بورژوا | max factor, bourjois

پکیج میکاپ میکس برند های ریمل، ماکس فاکتور، بورژوا | max factor, bourjois

پکیج 10000 عددی میکاپ میکس برند های ریمل، ماکس فاکتور، بورژوا | max factor, bourjois این محصولات شامل رژلب و ریمل و فاندیشن صورت و لاک می باشد. برند بورژوا یک مارک فرانسوی بوده و در دهه هشتاد میلادی، کار خود را با یک ایده کوچک آغاز کرده است. اما با توجه به تغییر و تحولات انجام گرفته، تحت لیسانس شرکت آمریکایی به نام Coty Inc مدیریت می شود. - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج 1000عددی پودرشاین صورت برند LOREAL

پودر شاین صورت لورآل ماندگاری 24 ساعته دارد-بدون احساس سنگینی یا چربی-مورد تایید متخصصین- دارای رنگ طلایی و براق -پرایمر شاین دار و براق کننده آرایش Luminising لورال جذابیت آرایش شما را دو چندان می کند برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تابه آن دسترسی داشته باشید . قیمت کالا برای هلند هست . امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است .

هزار عدد رنگ قهوه ای و قهوه ای شاه بلوطی

هزار عدد رنگ قهوه ای و قهوه ای شاه بلوطی یکی از زیباترین اجرای صورت ما ابروهایمان هستند و اگر بخواهیم به ابروهایمان حالت دهیم و به هر دلیلی زیبا و جذاب برسند از ریمل ابرو ومو استفاده می‌کنیم. در اکثر مواقع افرادی که ابروهایی نازک و کم پشتی دارند به انواع روش‌های برای جذاب کردن ابروهایشان و پرپشت کردن آن روی می‌آورند اما در بیشتر مواقع به جایی نمی رسند در واقع می‌توان گفت مهم‌ترین کاربرد ریمل‌های ابرو ومو، بهترین و ساده‌ترین راه برای ایجاد جذابیت در ابروها حالت دادن و پرپشت کردن ابروها می‌باشد. ورنگ کردن اسان و سریع برای از بین بردن سفیدی جلوی موهای شما برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تابه آن دسترسی داشته باشید . قیمت کالا برای هلند هست . امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است .