پکیج کفش مردانه هلندی پی ام ای لجند| PME LEGEND

پکیج کفش مردانه هلندی پی ام ای لجند| PME LEGEND

پکیج کفش های پی ام ای لجند| PME LEGEND این پکیج تعداد 100 جفت در مدل های مختلف و در طرح ها و رنگ های متنوع که به فروشگاهتون جلوه خاصی میدهد. همه محصولات این پکیج در مدل های مختلف و در سایز 42 هستند. کیفیتی که انتظار داشتید و قیمتی که انتظار نداشتید را با ما تجربه کنید. بزرگترین فروشگاه در زمینه تخصصی شما ، منحصر به فرد بودن و متفاوت بودن را با ما تجربه کنید. فضایی برای حس کردن لذت عالی از خرید کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج کفش فوتبال میخ ثابت میکس برند های پوما ، آدیداس و ... | PUMA , ADIDAS

پکیج کفش فوتبال میکس برند های پوما ، آدیداس و ... | PUMA , ADIDAS

پکیج 12 جفتی کفش فوتبال میکس برند های پوما ، آدیداس و ... | PUMA , ADIDAS این پکیج شامل برندهای PUMA.ADIDAS.MIZUNO.NIKE می باشد. این کفش ها در سایزهای مختلف هستند. اگر فروشگاه شما ورزشی می باشد این محصول برای شما مناسب است. کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

کتانی آمبرو - HONIARAUMBRO

کتانی آمبرو - HONIARA UMBRO -

کتانی آمبرو - HONIARA UMBRO - کتانی آمبرو - HONIARA UMBRO – این پیکج شامل 80 جفت کتانی آمبرو که مورد استفاده عمومی برای دختر خانم ها و آقا پسرها دارد شامل می شود. این محصول بسیار سبک و با دوام هست. همانطور که می دانید، آمبرو یک برند تامین کننده پوشاک ورزشی و تجهیزات فوتبال انگلیسی است که در منچستر و در سال 1920 تاسیس شد، لازم به یادآوری است که محصولات آن در بیش از 90 کشور در سراسر جهان فروخته می شود. از سال 2012، این شرکت پس از خرید توسط نایک در سال 2007، زیرمجموعه شرکت آمریکایی Iconix Brand Group قرار گرفت. درخش آمبرو از زمانی آغازیدن گرفت که برزیل اولین جام جهانی خود را در سال 1958 با پوشیدن لباس های آمبرو برد. قیمت این محصول بر اساس هر جفت هست. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است. آدرس وب سایت UMBRO – https://www.umbro.com

آرا  ara- ریکر Rieker  - گیگا شوز GigaShoes ، دورا Durea

پکیج کفش های میکس هلندی – آلمانی آرا، ریکر، گیگاشوز و دورا

پکیج کفش های میکس هلندی-آلمانی شامل کفش های: آرا araو ریکر Rieker آلمانی، گیگا شوز GigaShoes ، دورا Durea هلندی هستند. کفش دورا هلندی یکی دیگر از کفش های برند و مطرح در کشور هلند است. این کارخانه تجربیات خود را از سال 1913 میلادی توسط Gijsbertus van Drunen در شهر Drunen با نام G. van Drunen & Zn & Co. تاسیس شد. کفش ها با نام های تجاری مختلف به فروش می رسند. Durea یک مارک زنانه است ، در حالی که کفش های مردانه با نام Gijs به فروش می رسند. در ابتدای سال 2017 ، این نام از Durea مجدداً به Van Drunen Schoenfabriek. تغییر کرد. پکیج موجود به تعداد تقریبی 80 جفت کفش های مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.