پکیج پوشاک کاپشن، پیراهن، پلیور، پولو و.... از برندهای مطرح در هلند

پکیج پوشاک کاپشن، پیراهن، پلیور، پولو و.... از برندهای مطرح در هلند

• پکیج لباس • برند های مطرح هلندی • تعداد: 166 این پکیج شامل کاپشن، پیراهن، پلیور، پولو شرت و... می باشد. در عکس ها لیست برند های محصولات درج شده است. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار های میکس

پکیج شلوار های میکس  به تعداد ۳ هزار عدد شلوار های با کیفیت خوب مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج ۱۰۰ عددی پوشاک برندهای هلندی

فروش پکیج ۱۰۰ عددی پوشاک برندهای هلندی در رنگ ها و طرح ها متفاوت مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار هلندی پترول petrol

پکیج فروش شلوار هلندی پترول petrol تقریبا ۶۰۰ عدد شلوار پترول هلندی. در رنگ ها و طرحهای مختلف. عموما اسلیم فیت تا سایز ۳۲ موجود است. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج لباس زمستانی مردانه برند برونسون BRONSON

لباس زمستانی مردانه BRONSON قیمت در فروشگاه 130پورو 10 سایز مدیوم / 2 سایز ایکس لارج /10 سایز دو ایکس لارج / 5 سایز سع ایکس لارج  / 28 عدد 15.50 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

هودی برند آدیداس - Adidas

فروش هودی آدیداس - Adidas آبی رنگ تعداد ۸۰ عدد در سایزهای مدیوم/ لارج و ایکس لارج مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پلیور هودی برند Xplct Studios

انواع پلیور هودی برند Xplct Studios در رنگ ها و طرح های مختلف  مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پیراهن ورزشی و تنیس مردانه و زنانه برند کرافت - CRAFT

پیراهن ورزشی / پیراهن تنیس مردانه و زنانه برند کرافت - CRAFT تعداد تقریبی ۶۰۰ عدد / در رنگ های مختلف برای همه سلیقه ها مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کاپشن و بادگیر برند ماسیتا

کاپشن و بادگیر برند ماسیتا آبی رنگ تعداد موجود ۳۸ عدد - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پلیور زیپدار برند روبی

پلیور زیپدار مارک روبی در رنگ و سایز های مختلف سایزها: مدیوم لارج ایکس لارج دو ایکس لارج تعداد ۹۳ عدد - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کیف و کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تقاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار جین و لگ آنتونی موراتو | ANTONY MORATO

پکیج شلوار جین آنتونی موراتو | ANTONY MORATO

پکیج 70 عددی شلوار جین آنتونی موراتو | ANTONY MORATO در سايزبندي و طرح های متنوع برند آنتونی موراتو سبک بسیار خاصی دارد آنتونی موراتو لباس ها را به گونه ای طراحی می کند که هر کسی را وسوسه به خرید لباس می کند مردانی که بسیار به لباس و پوشش خوداهمیت می دهند حتما این برند معروف را میشناسند طراحی لباس های این برند همیشه خاص و شیک می باشد این برند مدت ۱۰ سال است که وارد عرصه مد و فشن شده است و توانسته در این مدت کم موفقیت های زیادی کسب کند این برند در بیشتر از ۳۲۰۰ فروشگاه در ۷۰ کشور دنیا نمایندگی و فروشگاه دارد - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج لباس میکس برند های کالوین کلین، تامی هیلفیگر | Calvin Clein, Tommy Hilfiger

پکیج لباس میکس برند های کالوین کلین، تامی هیلفیگر | Calvin Clein, Tommy Hilfiger

پکیج 35 هزار عددی لباس میکس برند های کالوین کلین، تامی هیلفیگر | Calvin Clein, Tommy Hilfiger این پکیج از سال 2021 می باشد. این پکیج شامل شلوار، پيراهن، ژاکت، کاپشن و... می باشد. سایز بندی ها بصورت ذیل هستند : زنانه فقط s مردانه فقط m اگر مشتریان سخت پسند و تنوع طلب دارین این پکیج تمام نیازهای شما را برآورده می‌کند. برند تامی، امروز تحت هدایت هیلفیگر، به‌عنوان طراح اصلی ، یکی از شناخته‌شده‌ترین نمانام‌های سبک زندگی در جهان است که روح بزرگ و جوان خود را با مصرف‌کنندگانش در سراسر جهان به اشتراک می‌گذارد. برند کالوین کلین به عنوان خانه مد امریکا یکی از برندهای مشهور جهانی در تولید پوشاک ، لباس و اکسسوارهایی همچون لوازم آرایشی ، عینک آفتابی و کیف های مدرن زنانه و مردانه است - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج میکس برندVAN GILS

ون گیلز 120 شلوار شیک 60 ژله 10 شلوار جین سفید 10 شورت پکیج200عددی سایز 50 52 54 56 برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تابه آن دسترسی داشته باشید . قیمت کالا برای هلند هست . امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است .

پکیج میکس پوشاک ،برندهای معروف هلند

پوشاک میکس برندهای معروف در هلند در یک پکیج ۴۰۰ عددی برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تابه آن دسترسی داشته باشید . قیمت کالا برای هلند هست . امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است .

پکیج پوشاک میکس اچ اند ام –H & M

پکیج پوشاک میکس اچ اند ام –H & M

پکیج پوشاک میکس اچ اند ام –H & M در طرح ها و مدل های بسیار زیبا و جذاب هستند. این محصولات غالباً بارکد کشور هلند را دارند، یعنی برای مشتریان شیک پوش و سخت گیر هلندی طراحی شده است. این پکیج در رنگ، سایز و مدل های مختلقی بسته بندی شده است. قیمت این محصول بر اساس تناژ، هر کیلو گرم هست. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج میکس پوشاک بچه گانه و بزرگ سالان

پکیج میکس پوشاک بچه گانه و بزرگ سالان

پکیج میکس پوشاک بچه گانه و بزرگ سالانه پکیج میکس 788 عدد پوشاک بچه گانه و بزرگ سالانه به صورت میکس هستند. قیمت برخی از این محصولات تقریبا تا 80 یورو می باشد که قیمت هرعدد در این پکیج 2.5یورو است. قیمت برای خریدار بسیار عالی است، بویژه کسانی که از بودجه کمی برخوردار هستند می توانند این پکیج را بخرند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج کاپشن مردانه و زنانه نایک Nike

پکیج کاپشن مردانه و زنانه نایک NIKE

پکیج کاپشن مردانه و زنانه نایک NIKE این پکیج شامل 22 کاپشن مردانه نایک و 24 کاپشن زنانه نایک هستند. ارزش هر کاپشن از 120 تا 190 یورو هستند.برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید.. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

ویلا- VILA - و Vero Moda

پکیج پوشاک میکس ویلا- VILA - و Vero Moda

پکیج پوشاک میکس ویلا- VILA - و ورو مدا - Vero Moda - مجموعه ای میکس و زیبا از شلوار، پلیور، کاپشن و مانتو وزن تقریبی 100 تا 120 کیلو در یک پکیج آماده شده است. اجناس موجود بسیار فاخر و با کیفیت هستند. بیشتر آنها بار کد هلندی دارند. شما می توانید از این بیزنس برای برپایی مزون، مغازه برای شیک پوشان اقدام کنید.

پوشاک اسکاچ اند سودا - Scotch and Soda

پکیج پوشاک هلندی اسکاچ اند سودا - Scotch and Soda

پکیج پوشاک اسکاچ اند سودا - Scotch and Soda - این پیکج شامل 200 عدد شلوار و 200 عدد شلوارک و 100 عدد تی شرت و پیراهن می باشد. قیمت این پکیج بر اساس تعداد آن محاسبه می شود. این پکیج برای مزون داران، مغازه داران و کسانیکه خریداران کالای لوکس دارند توصیه می شود.

میکس اس اولیور  s.Oliver

پکیج پوشاک میکس اس اولیور s.Oliver

پکیج پوشاک میکس اس اولیور s.Oliver به وزن تقریبی 120 کیلو. شامل پیراهن، شلوار، شلوارک جنس و لباس های مجلسی نیز هستند.