کفش Etnies

کفش Etnies

کفش Etnies برند Etnies مردانه 220 جفت بچه‌گانه 65 جفت زنانه 40 جفت جدیدترین مجموعه کفش‌ها در پاییز و زمستان 2023 و بهار و تابستان 2024 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کفش ها، پوشاک ، لوازم ورزشی و کیف و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و مشروط در ایران مهیا است.

کفش هلندی جی برند - G-BRAND

کفش هلندی جی برند - G-BRAND

کفش هلندی جی برند - G-BRAND برند جی برند - G-BRAND تعداد 14 جفت مدل‌های 8x و 6x برای اطلاع از سایزبندی به تصاویر مراجعه کنید جی برند از نظر کیفیت خیلی قابل اعتماد است مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کفش ها، پوشاک ، لوازم ورزشی و کیف و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و مشروط در ایران مهیا است.

کفش سالامون - SALOMON

کفش سالامون - SALOMON

کفش SALOMON برند سالامون - SALOMON موجود در 4 مدل مختلف سایزبندی متنوع برای اطلاع از سایزبندی و قیمت پیشنهادی شرکت سالامون به تصاویر محصول مراجعه کنید قیمت های ما به مراتب پایین تر هستند مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کفش ها، پوشاک ، لوازم ورزشی و کیف و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و مشروط در ایران مهیا است.

پکیج کفش ونس - VANS

پکیج کفش ونس - VANS

پکیج کفش ونس - VANS برند ونس - VANS تعداد 19 جفت سایز 34.5: 1جفت سایز 35: 1 جفت سایز 36.5: 2 جفت سایز 38.5: 4 جفت سایز 40: 2 جفت سایز 40.5: 1 جفت سایز 41: 1 جفت سایز 43: 1 جفت سایز 45: 1جفت ونس برای تمام کسانی که می‌خواهند شیک و درعین‌حال راحت باشند محصولات زیادی را تولید کرده است. فرقی نمی‌کند زن باشید یا مرد، کافی است کمی به استایل‌های اسپرت و به رنگ‌ها علاقه داشته باشید تا بهترین‌ها را برای خودتان انتخاب کنید. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کفش ها، پوشاک ، لوازم ورزشی و کیف و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید.

کفش ورزشی کی سوئیس( کا سوئیس) - K-SWISS

کفش ورزشی کی سوئیس( کا سوئیس) - K-SWISS

کفش ورزشی K-SWISS برند کی سوئیس( کا سوئیس) - K-SWISS تعداد 29 جفت سایز 35: 2 جفت سایز 37: 7 جفت سایز 38: 4 جفت سایز 39: 8 جفت سایز 41: 3 جفت سایز:42: 1 جفت سایز 44: 4 جفت شرکت کی سوئیس K-Swiss یکی از نمادین ترین کفش های کتانی تمام دوران را دارد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع کفش ها، پوشاک ، لوازم ورزشی و کیف و لوازم آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و مشروط در ایران مهیا است.

پکیج میکس کفش ریبوک _ Reebok

پکیج میکس کفش ریبوک _ Reebok

پکیج میکس کفش ریبوک _ Reebok برند Reebok تعداد 112 جفت سال تولید 2019 تا 2022 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش ساکونی  _ saucony s10684

کفش ساکونی _ saucony s10684

کفش ساکونی _ saucony s10684 برند saucony دو مدل کفش: saucony s10732 _ saucony s10684 حداقل تقاضا برای هرکدام 100 جفت است. ساکونی(saucony)برندی است بین المللی که در بین ورزشکاران دو میدانی طرفداران بسیاری دارد. این مجموعه یکی از برترین تولید کنندگان کفش و پوشاک ورزشی است. از ویژگی های ساکونی به کارگیری فناوری های روز در محصوالتش می باشد که باعث بالا رفتن سطح عملکرد ورزشکاران در مسابقات می شود. فناوری های پیشرفته ای مانند everun ، جز نخستین فناوری های ساکونی است که بر مبنای پایداری و راحتی طراحی شده و مزایای فراوانی را برای ورزشکاران در تمامی زمینه ها فراهم کرده است. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند.

کفش هلندی های تک _ HI _ TEC

کفش هلندی های تک _ HI _ TEC

کفش هلندی های تک _ HI _ TEC برند HI _ TEC 8 مدل کفش زنانه و مردانه برای مشاهده سایز و تعداد کفش ها به تصویر مراجعه کنید. مشاهده محصول در سایت اصلی: https://hi-tec.com Hi_Tec می‌داند که مشتریانش به عملکرد، دوام و راحتی اهمیت می‌دهند و تلاش می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه اینها در اقلام ساخته‌شده‌شان تداعی می‌شود. تعهد آنها به ارائه ترکیبی عالی از محافظت، راحتی و عملکرد برای هر یک از محصولاتشان در بیانیه ماموریت آنها وجود دارد مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند.

نایک ایر مکس _ Nike Air Max Bliss White

نایک ایر مکس _ Nike Air Max Bliss White

نایک ایر مکس _ Nike Air Max Bliss White برند Nike تعداد 91 جفت سایزبندی در تصویرموجود است. مشاهده محصول در سایت اصلی: https://www.nike.com/nl/t/air-max-bliss-next-nature-damesschoenen-jblG3D این کفش های کتانی انعطاف پذیر برای احساس راحتی و ظاهری شیک ساخته شده اند. چرم مصنوعی، منسوجات بافتنی و مش ترکیب می شوند تا رویه ای قابل تنفس و محکم با بافت و ابعاد فراوان ایجاد کنند. علاوه بر این، یونیت های Max Air در پاشنه ها باعث ایجاد بالشتک در هر مرحله می شود. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند.

کفش کتانی پوما _ PUMA

کفش کتانی پوما _ PUMA

کفش کتانی پوما _ PUMA برند PUMA تعداد : 200 جفت شامل سایزهای 40 تا 46 مشخصات: داخل خزدار ، چرم مصنوعی، تک رنگ، رنگ قهوه ای این کفش ها بسیار راحت و کاربردی هستند و آنها را به یک انتخاب عالی برای یک کفش زمستانی روزمره تبدیل می کند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، قسمت داخلی نیز برای حداکثر راحتی و آسایش شما در روزهای سرد به صورت اضافی پوشانده شده است. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید.

کفش هوکا ایو سیدگات - HOKA EVO SEEDGOAT

کفش هوکا ایو اسپیدگات _ HOKA EVO SPEEDGOAT

کفش هوکا ایو اسپیدگات - HOKA EVO SPEEDGOAT برند HOKA کفش هوکا دخترانه و زنانه - HOKA EVO SPEEDGOAT - با تکنولوژی ساخت زیره کفش ویبرام Vibram - این کفش تازه از کمپانی بیرون آمده است.قیمت اصلی کفش در وب سایت هوکا ۱۷۰ یورو هست، تعداد موجود: ۳۶۸ جفت هستند. سایزها هم در تصویر موجود می باشند. برای دیدن قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_https://www.hoka.com/nl/nl/race/ 2_https://www.hoka.com/nl/nl/outlet-heren/evo-speedgoat/1110936-SS.html رویه پارچه ای MATRYX با الیاف مصنوعی با کارایی بالا در قسمت میانی پا برای استحکام و دوام بی نظیر، اما با حداقل وزن پارچه ضد رطوبت پیش تصفیه شده برای زهکشی بهینه آب کفی قابل تنفس، تناسب راحت و انعطاف پذیری بهتر در جلوی پا را فراهم می کند زبان درج شده از جابجایی در دم جلوگیری می کند زیره وسطی و زیره دارای بالشتک و چسبندگی مشابه Speedgoat 3 هستند: زیره میانی ساخته شده از فوم CMEVA که ضربه را جذب می کند و پایه ای پایدار ایجاد می کند. زیره Vibram MegaGrip با شیارهای عمقی 5 میلی متر چسبندگی بیشتری را فراهم می کند

کفش میزانو - Mizuno

کفش میزانو _ Mizuno

کفش میزانو _ Mizuno برند Mizuno تعداد 158 جفت کفش برند ژاپنی میزانو _ Mizuno_ تقریبا آخرین مدل های مربوط به سال 2023 هستند که بصورت میکس زنانه و مردانه ارائه می شوند. در طرح ها و رنگ های مختلفی هستند. سایز بندی نیز، از سایزهای مناسب هستند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش مردانه کاپا - KAPPA SMOOTH FLEX

کفش مردانه کاپا اسموس فلکس _ KAPPA SMOOTH FLEX

کفش مردانه کاپا اسموس فلکس _ KAPPA SMOOTH FLEX برند KAPPA تک رنگ سیاه دارای سایز بندی تعداد 235 جفت مدل 2022 کفش مردانه کاپا Kappa مدل SMOOTH FLEX بسیار سبک قابل مقایسه با کفش اسکیچرز با لایه نرم . مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش اسپرت کامفورت آلمانی کاپا - Kappa active omver

کفش کامفورت آلمانی کاپا اکتیو موور _ Kappa active omver

کفش کامفورت آلمانی کاپا اکتیو موور _ Kappa active omver برند Kappa سایز بندی دارد تعداد: 230 جفت کفش اسپرت کاپا با زیریه بسیار نرم و منعطف به ویژه برای پرسنل پزشکی و بیمارستانی بسیار کاربردی و راحت هستند. علاوه بر آن نیز شما می توانید برای استفاده روزمره از جمله پیاده روی به صورت دویدن از آن استفاده کنید. توضیحات: فعال حرکت دهنده بهبود وضعیت و راه رفتن، تقویت عضلات پشت و تسکین ستون فقرات سفت کردن باسن و پاها، کاهش سلولیت تقویت عضلات ساق پا فعال شدن گردش خون و گردش خون تقویت عضلات شکم از کاهش وزن حمایت کنید محافظت از مفاصل ‏با Kappa active omver بهتر حرکت کنید. وضعیت بدنی عالی، عضله سازی آسان و کاهش وزن موثر از نقاط قوت اکتیو موور کاپا هستند. با استفاده روزانه در کمترین زمان ،بدون نیاز به رفتن به باشگاه ،تناسب اندام خواهید داشت. چه در مسیر کار، چه در پیاده‌روی در پارک یا در یک سفر خرید با دوستان، فعال‌کننده از قبل با حرکات گام‌های عادی در زندگی روزمره کار می‌کند. به لطف کفی گرد در قسمت جلوی پا و پاشنه، از هر مرحله برای آزادسازی انرژی در بدن شما استفاده می شود.

کفش اسپرت مردانه برند کلارک _ CLARKS

کفش اسپرت مردانه کلارک _ CLARKS

کفش اسپرت مردانه کلارک برند CLARKS تعداد 44 جفت سایز میکس 40 تا 46 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش اسپرت لاکوست _ LA COSTE

کفش اسپرت لاکوست _ LA COSTE

کفش اسپرت لاکوست برند : LA COSTE 4 جفت کفش زنانه در سایز 37 و 2 جفت در سایز 39 16 جفت کفش مردانه در سایز 42 کفش ها نمونه برای اولین و دومین فصل (بهار و تابستان) 2024 هستند. (یعنی قرار است در سال آینده میلادی وارد بازار شوند.) مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است

کفش اسپرت لو کوک اسپورتیف _ LA COQ SPORTIF

کفش اسپرت لو کوک اسپورتیف _ LA COQ SPORTIF

کفش اسپرت لو کوک اسپورتیف برند LA COQ SPORTIF در طرح و مدل متنوع دارای سایزبندی تعداد: 850 جفت مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش اسپرت پولو آسن - POLO ASSEN

کفش اسپرت پولو آسن _ POLO ASSEN

کفش اسپرت پولو آسن برند POLO ASSEN تعداد: 1300 جفت سایزبندی اورجینال کارخانه سازنده میباشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش اسپرت آدیداس مدل - ADIDAS COURT VANTAGE W

کفش اسپرت آدیداس مدل _ ADIDAS COURT VANTAGE W

کفش اسپرت آدیداس برند ADIDAS COURT VANTAGE W تعداد 25 جفت سایز 36 و 2/3 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد.

اسپورت اورلست - EVERLAST

کفش اسپرت اورلست _ EVERLAST

کفش اسپرت اورلست برند EVERLAST تعداد ۱۳۰۰ جفت دارای سایز بندی در ۲ مدل و رنگ کفش اسپرت سبک و راحتی میباشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.