پکیج لباس ورزشی بچگانه میکس از برندهای عالی اروپا-NIKE-adidas-Puma

پکیج لباس ورزشی بچگانه میکس از برندهای عالی اروپا-NIKE-adidas-Puma

حدودا 3000 تکه لباس ورزشی بچگانه از برند های محبوب NIKE و adidas و Puma در رنگبندی متنوع موجود میباشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک ،کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. محصول اورجینال معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج لباس های بچگانه میکس برند های جک جونس و... | jack Jones و...

پکیج لباس های بچگانه میکس برند های جک جونس و... | jack Jones و...

پکیج 850 عددی لباس های بچگانه میکس برند های جک جونس و... | jack Jones و... از سایز 50 تا 176 80 درصد این پکیج دخترانه می باشد. تعداد این پکیج به شرح ذیل است : 100 تکه شلوارک / دامن 150 تکه شلوار جین 600 تکه آستین کوتاه / بلند همچنین از برند های موجود در این پکیج بصورت ذیل هستند : be a diva, Protest, Return, Vingino, Name it, Loff, blue rebel, Vinrose, Jack Jones - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پوشاک بچه گانه فرانسویی کول کلاب - Cool Club

پکیج پوشاک بچه گانه کول کلاب - Cool Club

پوشاک بچه گانه فرانسویی کول کلاب - Cool Club یکی از شناخته شده ترین برند پوشاک برای نوباوگان در اروپا و غرب هست. پکیج 900 کیلویی کول کلاب با تنوع زیاد و مدل های زیبا با قیمت های مناسب برای فروش ویژه برای فروشندگان محترم در هر نقطه ای در نظر گرفته شده است. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج پوشاک بچه گانه ایتالیایی تو بی تو  – To Be Too

پکیج پوشاک بچه گانه تو بی تو – To Be Too

پکیج پوشاک بچه گانه ایتالیایی تو بی تو – To Be Too یکی از شناخته شده ترین برند پوشاک برای نوباوگان در اروپا و غرب هست. پکیج 900 کیلویی تو بی تو با تنوع زیاد و مدل های زیبا با قیمت های مناسب برای فروش ویژه برای فروشندگان محترم در هر نقطه ای در نظر گرفته شده است. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پوشاک بچه گانه سی اند ای - C & A

پوشاک بچه گانه سی اند ای - C & A

پوشاک میکس زنانه و مردانه سی اند ای - C & A - در طرح های بسیار زیبا و متنوع تهیه شده است. شرکت C & A - یکی از برنده هلند است که در اروپا و خارج از اروپا شعبه های زیاد و گسترده ای دارد. این برند نیز در ایران کاملا شناخته شده است. محصول موجود تقریبا کمی بیش از یک تن می باشد. در این پکیج مردانه، زنانه و بچه گانه در پکیج های جداگانه آماده می باشند.