دستکش های مرغوب آلمانی کرویت - Crivit

دستکش های مرغوب آلمانی کرویت - Crivit

دستکش های مرغوب آلمانی کرویت - Crivit - یکی از برندهای معروف در سطح اروپا می باشد. این محصول برای مصارفی از جمله موتور و دوچرخه سواری در هوای سرد. دستکش اسکی و مصارف عمومی همچون در دست داشتن دستکش در هوای سرد زمستانی نیز کاملا مساعد و مناسب می باشد. این محصول متعلق به شرکت آلمانی لیدل می باشد.

جوراب میکس دخترانه و پسرانه سی اند ای - C & A

جوراب میکس دخترانه و پسرانه سی اند ای - C & A

جوراب میکس دخترانه و پسرانه سی اند ای - C & A - در رنگ ها و طرح های مختلف شاداب و سرزنده. تهیه شده از مرغوبترین محصولات سی اند ای هلند می باشد. موجودی محصول تقریبا 200 کیلو گرم است.

جوراب میکس دخترانه سی اند ای - C & A

جوراب میکس دخترانه سی اند ای - C & A

جوراب میکس دخترانه سی اند ای - C & A - در رنگ ها و طرح های مختلف شاداب و سرزنده. تهیه شده از مرغوبترین محصولات سی اند ای هلند می باشد. موجودی محصول تقریبا 100 کیلو گرم است

پکیج پوشاک هلند استیت او آرت _ STATE OF ART

پکیج پوشاک هلند استیت او آرت _ STATE OF ART

پکیج پوشاک هلند استیت او آرت برند STATE OF ART تعداد: 3000 عدد که شامل: 1100 عدد پیراهن آستین بلند 100عدد کت نازک زمستانی 1100 عدد ژاکت 700 عدد شلوار پارچه ای که اکثر سایز آنها 34 است سایز: نصف نمونه ها سایز L و M و نصف دیگر میکس سایز میباشند یعنی S تا XXXXL مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند میباشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پوشاک دخترانه سی اند ای - C & A

پوشاک دخترانه سی اند ای - C & A

پوشاک دخترانه سی اند ای - C & A - در طرح های بسیار زیبا و متنوع تهیه شده است. شرکت C & A - یکی از برنده هلند است که در اروپا و خارج از اروپا شعبه های زیاد و گسترده ای دارد. این برند نیز در ایران کاملا شناخته شده است. پارتی 4 باکس . تقریباً 200 کیلو گرم.

کاپشن مردانه زمستانی کریویت - ​Crivit

کاپشن مردانه زمستانی کریویت - ​Crivit آلمان

کاپشن مردانه زمستانی کریویت - ​Crivit آلمان- کاپشن دو جدا مخصوص هوای سرد و زمستانی. از این کاپشن برای اسکی نیز استفاده می شود. پارتی موجود همچنین همراه با شلوار گرم که برای اسکی نیز استفاده می شود موجود می باشد. این محصول یکی از محصولات سرآمد شرکت لیدل آلمان می باشد. بازارها اروپایی در حوزه خریداران طبقه متوسط به تسخیر محصولات شرکت لیدل درآمده است.

کفش فوتبال پوما _ PUMA

کفش فوتبال پوما _ PUMA

کفش فوتبال پوما برند PUMA تعداد: 8 جفت کفش مدل پوما مدل: Puma Ultra JR 14 جفت کفش فوتبال پوما مدل: Puma Ultra SR مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

تک کت کولبرت هلندی فان گارد – vanguard

تک کت کولبرت هلندی فان گارد – vanguard –

تک کت اسپورت فان گارد – vanguard - یکی دیگر از فروشگاه لاکچری در کشور هلند است. محصولات این برند مشخص نیز یکی از برندهای دلخواه مدیران در کشور هلند می باشد. بسیاری از مدیران موفق در هلند و کشورهای همسایه هلند از این برند استفاده می کنند. قیمت موجود بروی محصول 190 و 200 یورو درج شده است. در حال حاضر تعداد: Blue colbert 3x size 50 Cream 4x 48 and 7x 50 Blue size 4x 50 14x 52

آرا  ara- ریکر Rieker  - گیگا شوز GigaShoes ، دورا Durea

پکیج کفش های میکس هلندی – آلمانی آرا، ریکر، گیگاشوز و دورا

پکیج کفش های میکس هلندی-آلمانی شامل کفش های: آرا araو ریکر Rieker آلمانی، گیگا شوز GigaShoes ، دورا Durea هلندی هستند. کفش دورا هلندی یکی دیگر از کفش های برند و مطرح در کشور هلند است. این کارخانه تجربیات خود را از سال 1913 میلادی توسط Gijsbertus van Drunen در شهر Drunen با نام G. van Drunen & Zn & Co. تاسیس شد. کفش ها با نام های تجاری مختلف به فروش می رسند. Durea یک مارک زنانه است ، در حالی که کفش های مردانه با نام Gijs به فروش می رسند. در ابتدای سال 2017 ، این نام از Durea مجدداً به Van Drunen Schoenfabriek. تغییر کرد. پکیج موجود به تعداد تقریبی 80 جفت کفش های مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.

پکیج کفش زنانه، دخترانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

پکیج کفش زنانه، دخترانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

پکیج کفش زنانه، دخترانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces برند فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces - یکی از برندهای معروف و معتبر در اروپا و بویژه در هلند است. محصولات این کمپانی جایگایی برتر از برندهای مثل نایکی، آدیداس، اکو و غیره دارد، چرا؟ بخاطراینکه این برند برای افرادی که در بند فشن و تجمل هستند طراحی شده است. بطور عمومی محصولات این برند از چرم طبیعی مرغوب تهیه و تولید می شوند. بسیار راحت و خوش فرم هستند. در هلند هنرمندان یکی از افرادی هستند که دلبستگی خاصی به این برند دارند. قیمت های درج شده روی این محصول عموماً از 190 یورو به بالا هستند. پکیج موجود به تعداد تقریبی 180 جفت کفش زنانه و دخترانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.

پکیج کفش مردانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

پکیج کفش مردانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

برند فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces - یکی از برندهای معروف و معتبر در اروپا و بویژه در هلند است. محصولات این کمپانی جایگایی برتر از برندهای مثل نایکی، آدیداس، اکو و غیره دارد، چرا؟ بخاطراینکه این برند برای افرادی که در بند فشن و تجمل هستند طراحی شده است. بطور عمومی محصولات این برند از چرم طبیعی مرغوب تهیه و تولید می شوند. بسیار راحت و خوش فرم هستند. در هلند هنرمندان یکی از افرادی هستند که دلبستگی خاصی به این برند دارند. قیمت های درج شده روی این محصول عموماً از 190 یورو به بالا هستند. پکیج موجود به تعداد تقریبی 120 جفت کفش مردانه و پسرانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.

پکیج کفش کورتیکا Cortica -

پکیج کفش کورتیکا Cortica -

پکیج کفش کورتیکا پکیج کفش کورتیکا Cortica–کتانی پرمصرف در هلند هست. قیمت روی جعبه این کفش 100 یورو هست. تعداد محصول موجود 13 جفت هستند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

میکس کفش برند نایک _ NIKE

میکس کفش برند نایک _ NIKE

میکس کفش برند نایک _ NIKE برند NIKE تعداد 200 جفت میکس کفش برند نایک از مدلهای مختلف سال 2020 تا 2022 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج کاپشن مردانه و زنانه نایک Nike

پکیج کاپشن مردانه و زنانه نایک NIKE

پکیج کاپشن مردانه و زنانه نایک NIKE این پکیج شامل 22 کاپشن مردانه نایک و 24 کاپشن زنانه نایک هستند. ارزش هر کاپشن از 120 تا 190 یورو هستند.برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید.. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK

کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK

کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK برند Pick and PACK کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK- در مدل های مختلف قابل استفاده برای آقایان و خانم ها در طرح ها و رنگ بندی های مختلف و جذاب . قسمت عقب کوله که به پشت شخص حمل کننده در تماس قرار می گیرد، دارای لایه مخصوص ضد تعریق هست و از عرق کردن جلو گیری می کند. تعداد ۷ هزار موجود است ، اما قابلیت این وجود دارد که شخص حداقل تعداد ۱۰۰ عدد را انتخاب کند، قیمت ها نیز بر اساس حجم انتخاب متغیر خواهد بود. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند.

کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK

کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK

کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK برند Pick and PACK کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK- در چند مدل مختلف قابل استفاده برای دانش آموزان دختر و پس در طرح ها و رنگ بندی های مختلف و جذاب طراحی شده است. این محصول به صورت کیف مدرسه ای طراحی شده اما همچنین به مثابه یک کوله پشتی نیز برای دانش آموزان قابل استفاده است. قسمت عقب کیف که به پشت شخص حمل کننده در تماس قرار می گیرد، نرم و دارای لایه مخصوص ضد تعریق هست و از عرق کردن جلو گیری می کند. تعداد ۶۰۰ عدد موجود است ، اما قابلیت این وجود دارد که شخص حداقل تعداد ۱۰۰ عدد را انتخاب کند، قیمت ها نیز بر اساس حجم انتخاب متغیر خواهد بود. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند.

پکیج صفحه نمایش لپ تاپ ال سی دی اصلی

پکیج صفحه نمایش لپ تاپ ال سی دی اصلی

پکیج 100 عددی صفحه نمایش لپ تاپ ال سی دی اصلی - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج ساعت مچی تیسوت | TISSOT

پکیج ساعت مچی تیسوت | TISSOT

پکیج 120 عددی ساعت مچی تیسوت | TISSOT قيمت اصلی را میتوان با اسکن بارکد ورود به سایت مشاهده بفرمایید. قيمت هلند کالا 40% از قيمت اصلی می باشد. امروزه تیسوت یک برند سنتی سوئیس است که بیشترین فروش ساعت را در جهان دارد و به تمرکز خود بر کیفیت و طراحی خلاقانه، بر پایه سنت ساعت سازی سوئیس ادامه می دهد. - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند. - کلیه محصولات این پکیج کاملا اورجینال و ارسال آن مستقیماً از انبار هلند می باشند.

کفش نایک پیاده روی و کوهنوردی - NIKE

کفش نایک پیاده روی و کوهنوردی - NIKE

آخرین مدل های کفش سالامون – NIKE – از جمله مدل های سال 2021 و 2022 را شما می توانید به واسطه هلند کالا مستقیماً از انبار شرکت نایک با 15 تا 25 درصد زیر قیمت شرکت با بار کد هلند دریافت نمایید. مسلما وقتی صحبت از محصول با بار کد هلند می شود، حتماً موضوع کیفیت برتر کالا در نظر می آید. این آفر مخصوص متشریان هلند کالا در داخل ایران در نظر گرفته شده است. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصولات اورجینال نایک معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی نایک ترکیه، نمایندگی نایک عراق و نمایندگی نایک امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات نایک وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات نایک هلند تقاوت ماهوی با نایک کشورهای همسایه در ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت آن مطلع شوید.

کفش پیاده روی آدیداس - ADIDAS

کفش پیاده روی آدیداس - ADIDAS

آخرین مدل های کفش آدیداس - ADIDAS – از جمله مدل های سال 2021 و 2022 را شما می توانید به واسطه هلند کالا مستقیماً از انبار شرکت سالامون با 15 تا 25 درصد زیر قیمت شرکت با بار کد هلند دریافت نماید. مسلما وقتی صحبت از محصول با بار کد هلند می شود، حتماً موضوع کیفیت برتر کالا در نظر می آید. این آفر مخصوص متشریان هلند کالا در داخل ایران در نظر گرفته شده است. ذکر این نکته ضروری است منهای کفش های تقلبی و های کپی که در بازارهای ایران موجود هستند. محصول اورجینال آدیداس معمولاً از چند کشور هسایه ایران از جمله، نمایندگی آدیداس ترکیه، نمایندگی آدیداس عراق و نمایندگی آدیداس امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالیکه محصولات آدیداس وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات آدیداس هلند تقاوت ماهوی با آدیداس کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.