کفش زمستانی کاپیتا - Kapita

کفش زمستانی کاپیتا - Kapita

کفش زمستانی کاپیتا - Kapita برند Kapita تعداد موجود 184 جفت. سایز بندهای مناسب دارد. کفش زمستانی کاپیتا - Kapita - سطوح خارجی آن متشکل چرم مصنوعی همراه با چرم مصنوعی است. سطوح داخلی آن نیز پشم باشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش زنانه مارکو توزی - MARCO TOZZI

کفش زنانه مارکو توزی - MARCO TOZZI

کفش زنانه مارکو توزی - MARCO TOZZI برند MARCO TOZZI کفش ها دارای سایز بندی هستند. از سایز 37 تا 41 تعداد موجود 240 جفت کفش زنانه مارکو توزی - MARCO TOZZI - در دو رنگ کنیاکی و سیاه نوک مدادی در سطوح خارجی از چرم مصنوعی بسیار مرغوب استفاده شده است. سطوح داخلی از پشم است. محصول دارای کیفیت بسیار عالی است. مارکو توزی برند کفش زنانه آلمانی است که به دلیل طراحی های نوآورانه و راحتی به عنوان کفش بی نظیر شناخته شده است. آشنایی با برند مارکو توزی: https://marcotozzi.com/en/ مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند.

جوراب اسکی استارلینک _  Starling

جوراب اسکی استارلینگ _ Starling

جوراب اسکی استارلینگ _ Starling برند Starling تعداد: 600 پک 5 جفتی بسته 5 تایی جوراب اسکی هلندی استارلینگ Starling دارای یک پا به شکل آناتومیک و یک پارچه عایق حرارتی داخل آن هستند که برای استفاده در دماهای پایین تر ایده آل هستند. سطوح ضربه گیر در جوراب زمستانی فشار وارده به کفه را کاهش می دهد. جوراب ها همچنین دارای پانل های محافظ و الاستیک برای پشتیبانی بیشتر هستند. یکی از مهمترین مشخصات جورات استارلینگ: جذب ضربه در پاشنه و انگشت پا و همچنین ساپورت مچ پا و وسط پا مشخصات فنی: 70٪ اکریلیک / 28٪ پلی استر / 2٪ الاستین قیمت پک 5 جفتی آن در هلند از 30 تا 40 یورو هستند. برای مشاهده قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_https://www.bol.com/nl/p/starling-skikousen-5-pack-whistler-zwart-grijs-31-34/9300000014911604?referrer=socialshare_pdp_androidapp 2_https://www.gearwulf.nl/sokken-skikousen-whistler-5-pack-zwart-grijs-antra.html مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد.

پکیج کفش تنیس کی سوئیس- K-SWISS

پکیج کفش تنیس کی سوئیس- K-SWISS

پکیج کفش تنیس کی سوئیس- K-SWISS برند K-SWISS پکیج ۳۸۶ جفت کفش تنیس کی سوییس- K-SWISS که عموما سال تولید ۲۰۲۳ هستند برای مشاهده قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_ https://www.kogan.com/au/buy/tennis-direct-australia-k-swiss-womens-hypercourt-express-hb-desert-size-us-85-ksw96614143-085/ 2_ https://www.kogan.com/au/buy/tennis-direct-australia-k-swiss-womens-hypercourt-express-hb-desert-size-us-85-ksw96614143-085/ مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید.

کفش فوتبال ژاپنی میزانو _ mizuno

کفش فوتبال ژاپنی میزانو _ mizuno

کفش فوتبال ژاپنی میزانو _ mizuno برند mizuno پکیج 80 جفت کفش فوتبال ژاپنی میزانو _ mizuno تعدادی ساخت ژاپن، ویتنام هستند. سال ساخت عموم آنها برج 5 سال 2023 و قیمت برخی از این محصول 310 یورو هستند. برای مشاهده قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_ https://www.snsp.nl/mizuno-alpha-japan-p1ga236001?subproductId=5392697 2_ https://www.rugbystuff.com/products/mizuno-morelia-neo-iv-beta-elite-si-rugby-boots-fiery-coral مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید.

پکیج وسایل پینگ پنگ دانلوپ _ DUNLOP

پکیج وسایل پینگ پنگ دانلوپ _ DUNLOP

پکیج وسایل پینگ پنگ دانلوپ _ DUNLOP برند DUNLOP شامل 2 راکت پینگ پنگ که هر کدام 70 یورو میشوند، 5 بسته توپ پینگ پنگ 3 عددی، 9 بسته توپ پینگ پنگ 6 عددی و 416 عدد تور میز پینگ پنگ به ارزش هر تور 8.25 یورو برای دیدن قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_https://www.bol.com/nl/nl/p/dunlop-revolution-5000-tafeltennisbatje/9300000150817420/?referrer=socialshare_pdp_androidapp 2_https://www.amazon.nl/dp/B095K5N8RZ?ref_=cm_s 3_https://amzn.eu/d/edQtYLz مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید

پکیج کفش ریباک _ REEBOK

پکیج کفش ریباک _ REEBOK

پکیج کفش ریباک _ REEBOK برند REEBOK تعداد 4028 جفت از مدلهای مختلف عموما از مدلهای سال 2019 تا 2022 هستند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج کفش میکس

پکیج کفش میکس

پکیج کفش میکس این پکیج شامل برندهای کلمبیا COLUMBIA، مرل MERRELL، توا TEVA، آمبرو UMBRO، آدیداس ADIDAS میباشد. تعداد 450 جفت کفش ها شامل رنگ ها و مدل های مختلف میباشد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

میکس کفش برند نایک _ NIKE

میکس کفش برند نایک _ NIKE

میکس کفش برند نایک _ NIKE برند NIKE تعداد 200 جفت میکس کفش برند نایک از مدلهای مختلف سال 2020 تا 2022 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

تک کت برند کاست ایرون _ CAST IRON

تک کت برند کاست ایرون _ CAST IRON

تک کت برند کاست ایرون _ CAST IRON برند CAST IRON متعلق به برند PME LEGEND تعداد 10 عدد سایزها و تعداد شامل: 3 عدد سایز 48 2 عدد سایز 50 3 عدد سایز 52 2 عدد سایز 54 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کیف ورزشی و سفر برند امبرو UMBRO

کیف ورزشی و سفر برند امبرو UMBRO

کیف ورزشی و سفر برند امبرو UMBRO برند UMBRO تعداد 200 عدد رنگ مشکی کیف امبرو شامل چرخ های محکم ، دسته های حمل و بند شانه قابل تنظیم میباشد که قابل جدا شدن است. همچنین دارای یک جیب جلو و دو جیب کناری و مناسب برای مسافرت و ورزش میباشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

جلیقه مردانه برند AYACUCHO

پلیور زیپ دار مردانه برند AYACUCHO

پلیور زیپ دار مردانه برند AYACUCHO برند AYACUCHO سایزهای: S/10 M/15 L/15 XL/10 XXL/10 تعداد: 60 عدد مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار جین مردانه برندهای PME LEGEND _ YOMMY Hilfiger _ LEVIS

پکیج شلوار جین مردانه برندهای PME LEGEND _ YOMMY Hilfiger _ LEVIS

پکیج شلوار جین مردانه برندهای PME LEGEND _ YOMMY Hilfiger _ LEVIS برندهای PME LEGEND _ YOMMY Hilfiger _ LEVIS تعداد کل: 101 عدد سایزها: سایز 29 تعداد 5 عدد سایز 30 تعداد 9 عدد سایز 31 تعداد 13 سایز 32 تعداد 9 عدد سایز 33 تعداد 13 عدد سایز 34 تعداد 15 عدد سایز 35 تعداد 3 عدد سایز 36 تعداد 24 عدد سایز 38 تعداد 7 عدد سایز 40 تعداد 3 عدد مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا

کفش زنانه برند اکو _ ECCO

کفش زنانه برند اکو _ ECCO

کفش زنانه برند اکو _ ECCO برند ECCO در سه مدل سایز 36 تا 41 تعداد: 300 عدد مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است

کفش اسپرت مردانه برند کلارک _ CLARKS

کفش اسپرت مردانه کلارک _ CLARKS

کفش اسپرت مردانه کلارک برند CLARKS تعداد 44 جفت سایز میکس 40 تا 46 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج کفش مردانه چرم میکس از برندهای مطرح در ترک

پکیج کفش مردانه چرم میکس

پکیج کفش مردانه چرم میکس ساخته شده در ترکیه حدود 350 جفت شامل سایزهای میکس این پکیج شامل برندهای Gian Carlo_ Vanno_ Wepss_ Calexa_ Demet Ayakkabi و غیره میباشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است

پکیج پیراهن مردانه میکس برند های کوردورا، استار، بی اند سی کاکلشن، راسل، فروت آو لوم و ... _ CORDORA_ STAR_ BC_ RUSSELL_ FRUIT OF THE LOOM

پکیج پیراهن مردانه میکس

پکیج پیراهن مردانه میکس برند میکس تعداد 10هزار شرت و پلوشرت و هودی و لباس کار یخی و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. پکیج شامل برندهای برندهای CORDORA، STAR، BC، RUSSELL، FRUIT OF THE LOOMو غیره میباشد مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است

کفش بچگانه برند فیلا _ FILA

کفش بچگانه برند فیلا _ FILA

کفش بچگانه برند فیلا _ FILA برند FILA تعداد 80 جفت در اندازه های کودکان مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است

کت بچگانه مدل بامبر برند وارمر _ WARMER

کت بچگانه مدل بامبر برند وارمر _ WARMER

کت بچگانه مدل بامبر برند وارمر _ WARMER برند WARMER تقریبا 400 تکه سایز 3 و 4 مناسب 5 سال رنگ های موجود: رنگ مشکی ، آبی تیره و قهوه ای تیره مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است

قمقمه حرفه ای برند اسلازنگر _ SLAZENGER

قمقمه حرفه ای برند اسلازنگر _ SLAZENGER

قمقمه حرفه ای برند اسلازنگر _ SLAZENGER برند SLAZENGER تعداد 2400 قمقمه ها در 3 رنگ و در هر جعبه 12 عدد قرار دارد که استاندارد کارخانه است. این قمقمه به ویژه برای ورزشکاران است چون ورزشکار زمان مناسب ندارد درب قمقمه را باز کرده تا آب بنوشد. قمقمه دارای سوپاپ است که آب تحت هیچ شرایطی نمی ریزد، بلکه تنها با فشردن بدنه قمقمه، آب از آن خارج میشود و شخص میتواند آب را میل کند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلی