پکیج تیشرت نخی لویس Lois -

پکیج تیشرت نخی لویس Lois -

پکیج تیشرت نخی لویس Lois -پکیج تیشرت نخی لویس Lois–تعداد 30 عدد تی شرت نخی لویس Loisاز سایز M تا XXL هستند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج کفش کورتیکا Cortica -

پکیج کفش کورتیکا Cortica -

پکیج کفش کورتیکا پکیج کفش کورتیکا Cortica–کتانی پرمصرف در هلند هست. قیمت روی جعبه این کفش 100 یورو هست. تعداد محصول موجود 13 جفت هستند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

کولمار Colmar پیراهن و تی شرکت برندایتالیایی

پیراهن و تیشرت برند ایتالیایی کولمار پولو - Colmar polo’s – ( پکیج 55 عددی )

پیراهن و تیشرت برند ایتالیایی کولمار پولو - Colmar polo’s – این پکیج به تعداد 55 عدد عرضه می شود. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

کولمار Colmar پیراهن و تی شرکت برندایتالیایی -

پیراهن و تیشرت برند ایتالیایی کولمار Colmar – ( پکیج 20 عددی )

پیراهن و تیشرت برندایتالیایی کولمار Colmar– این پکیج به تعداد 20 عدد عرضه می شود. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

کاپشن و کت مردانه لاکست (لاکوست)Lacost

کاپشن و کت مردانه لاکوست فرانسوی Lacost -

کاپشن و کت مردانه لاکست (لاکوست) Lacost- محصول مربوطه در سایز های XL – به تعداد 10 عدد هستند. برای دریافت قیمت لاگین کرده و درخواست فایل ویژه کنید تا به آن دسترسی داشته باشید. قیمت کالا برای هلند هست. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق مهیا است.

پکیج کفش مردانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

پکیج کفش مردانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

برند فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces - یکی از برندهای معروف و معتبر در اروپا و بویژه در هلند است. محصولات این کمپانی جایگایی برتر از برندهای مثل نایکی، آدیداس، اکو و غیره دارد، چرا؟ بخاطراینکه این برند برای افرادی که در بند فشن و تجمل هستند طراحی شده است. بطور عمومی محصولات این برند از چرم طبیعی مرغوب تهیه و تولید می شوند. بسیار راحت و خوش فرم هستند. در هلند هنرمندان یکی از افرادی هستند که دلبستگی خاصی به این برند دارند. قیمت های درج شده روی این محصول عموماً از 190 یورو به بالا هستند. پکیج موجود به تعداد تقریبی 120 جفت کفش مردانه و پسرانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.

پکیج کفش زنانه، دخترانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

پکیج کفش زنانه، دخترانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces

پکیج کفش زنانه، دخترانه فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces برند فیلینگ پیسز هلندی - Filling Pieces - یکی از برندهای معروف و معتبر در اروپا و بویژه در هلند است. محصولات این کمپانی جایگایی برتر از برندهای مثل نایکی، آدیداس، اکو و غیره دارد، چرا؟ بخاطراینکه این برند برای افرادی که در بند فشن و تجمل هستند طراحی شده است. بطور عمومی محصولات این برند از چرم طبیعی مرغوب تهیه و تولید می شوند. بسیار راحت و خوش فرم هستند. در هلند هنرمندان یکی از افرادی هستند که دلبستگی خاصی به این برند دارند. قیمت های درج شده روی این محصول عموماً از 190 یورو به بالا هستند. پکیج موجود به تعداد تقریبی 180 جفت کفش زنانه و دخترانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.

آرا  ara- ریکر Rieker  - گیگا شوز GigaShoes ، دورا Durea

پکیج کفش های میکس هلندی – آلمانی آرا، ریکر، گیگاشوز و دورا

پکیج کفش های میکس هلندی-آلمانی شامل کفش های: آرا araو ریکر Rieker آلمانی، گیگا شوز GigaShoes ، دورا Durea هلندی هستند. کفش دورا هلندی یکی دیگر از کفش های برند و مطرح در کشور هلند است. این کارخانه تجربیات خود را از سال 1913 میلادی توسط Gijsbertus van Drunen در شهر Drunen با نام G. van Drunen & Zn & Co. تاسیس شد. کفش ها با نام های تجاری مختلف به فروش می رسند. Durea یک مارک زنانه است ، در حالی که کفش های مردانه با نام Gijs به فروش می رسند. در ابتدای سال 2017 ، این نام از Durea مجدداً به Van Drunen Schoenfabriek. تغییر کرد. پکیج موجود به تعداد تقریبی 80 جفت کفش های مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه هستند. ترکیب سایز بندی در این پکیج نیز مختلط هستند.

تک کت کولبرت هلندی فان گارد – vanguard

تک کت کولبرت هلندی فان گارد – vanguard –

تک کت اسپورت فان گارد – vanguard - یکی دیگر از فروشگاه لاکچری در کشور هلند است. محصولات این برند مشخص نیز یکی از برندهای دلخواه مدیران در کشور هلند می باشد. بسیاری از مدیران موفق در هلند و کشورهای همسایه هلند از این برند استفاده می کنند. قیمت موجود بروی محصول 190 و 200 یورو درج شده است. در حال حاضر تعداد: Blue colbert 3x size 50 Cream 4x 48 and 7x 50 Blue size 4x 50 14x 52

کاپشن میکس مردانه و زنانه گارسیا – GARCIA -

کاپشن میکس مردانه و زنانه گارسیا – GARCIA -

پکیج کاپشن میکس مردانه و زنانه گارسیا – GARCIA - در طرح های بسیار زیبا و متنوع تهیه شده است. گارسیا – GARCIA - یکی از برنده هلند است که در اروپا و خارج از اروپا شعبه های زیاد و گسترده ای دارد. این برند نیز در ایران کاملا شناخته شده در بازار مد و فشن اروپا است. این پکیج شامل پوشاک میکس مردانه و زنانه هست. ظرفیت موجود 1 تن می باشد. قیمت براساس هر کیلو محاسبه می شود. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پوشاک میکس مردانه و زنانه گارسیا – GARCIA -

پوشاک میکس مردانه و زنانه گارسیا – GARCIA -

پکیج پوشاک میکس مردانه و زنانه گارسیا – GARCIA - در طرح های بسیار زیبا و متنوع تهیه شده است. گارسیا – GARCIA - یکی از برنده هلند است که در اروپا و خارج از اروپا شعبه های زیاد و گسترده ای دارد. این برند نیز در ایران کاملا شناخته شده در بازار مد و فشن اروپا است. این پکیج شامل پوشاک میکس مردانه و زنانه هست. ظرفیت موجود 1 تن می باشد. قیمت براساس هر کیلو محاسبه می شود. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج میکس ورزشی برندها جاکو، هومل، اسیکس -  Hummel – Jako- Asics

ورزشی میکس مردانه و زنانه از معروف ترین برندهای هلند و اروپا

پکیج میکس ورزشی برندهای مشهور دانمارکی هومل Hummel ، ژاپنی اسیکس Asics، آلمانی جاکو Jako و برخی از برندها معروف و معتبر در هلند می باشد. این پکیج شامل تمامی ست های ورزشی از جمله شلوار و کاپشن گرمکن.توپ فوتبال، عینک شنا، زانو بند و غیره می باشند. وزن تقریبی موجود 380 کیلو می باشد. فروش براساس کیلو می باشد. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج پوشاک هلندی دنهام – DENHAM

پکیج پوشاک هلندی دنهام – DENHAM

پکیج برند پوشاک هلندی دنهام – DENHAM ، برندی با طراحی برتر و انتخابی ایده آل برای علاقمندان به عرصه مد و سبک های روز دنیاست. این برند در فروشگاههای ویژه و لاکچری در هلند و بسیاری از کشورهای دیگر که تابع مد ویژه و اختصاصی هستند، عرضه می شود. این پکیج شامل پوشاک میکس مردانه و زنانه هست. ظرفیت موجود 2 تن می باشد. قیمت براساس هر تکه و عدد محاسبه می شود. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج پوشاک ایتالیایی میکس پیاتزا ایتالیا - PiazzaItalia

پکیج پوشاک ایتالیایی میکس پیاتزا ایتالیا - PiazzaItalia

پکیج برند ایتالیایی پیاتزا ایتالیا PiazzaItalia ، برندی با طراحی برتر و انتخابی ایده آل برای علاقمندان به عرصه مد و سبک های روز دنیاست. این پکیج شامل پوشاک میکس بچه گانه هست. ظرفیت موجود 4 تن می باشد. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پوشاک بچه گانه فرانسویی کول کلاب - Cool Club

پکیج پوشاک بچه گانه کول کلاب - Cool Club

پوشاک بچه گانه فرانسویی کول کلاب - Cool Club یکی از شناخته شده ترین برند پوشاک برای نوباوگان در اروپا و غرب هست. پکیج 900 کیلویی کول کلاب با تنوع زیاد و مدل های زیبا با قیمت های مناسب برای فروش ویژه برای فروشندگان محترم در هر نقطه ای در نظر گرفته شده است. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج پوشاک بچه گانه ایتالیایی تو بی تو  – To Be Too

پکیج پوشاک بچه گانه تو بی تو – To Be Too

پکیج پوشاک بچه گانه ایتالیایی تو بی تو – To Be Too یکی از شناخته شده ترین برند پوشاک برای نوباوگان در اروپا و غرب هست. پکیج 900 کیلویی تو بی تو با تنوع زیاد و مدل های زیبا با قیمت های مناسب برای فروش ویژه برای فروشندگان محترم در هر نقطه ای در نظر گرفته شده است. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج پوشاک زنانه اس اولیور - s.Oliver

پکیج پوشاک زنانه اس اولیور - s.Oliver

پکیج پوشاک زنانه اس اولیور S.Oliver شامل طیفی از شلوار، پیراهن، تی شرت و بخش متتنوع دیگری است که در فیلم نمایش داده می شود. برند اس اولیور یکی از شناخته شده ترین برندهای مطرح در اروپا هست که جا پای محکمی در سرتاسر دنیا از جمله در ایران دارد. اس اولیور S.Oliver یک شرکت آلمانی در زمینه ی مد است که در روتندورف آلمان واقع شده‌است. این شرکت از سال 1969 عرضه‌ کننده ی عطر، کفش و لباس با مارک اس اولیور می‌باشد.

پکیج کفش بچه گانه کول کلاب - Cool Club

پکیج کفش بچه گانه کول کلاب - Cool Club

پکیج کفش بچه گانه برند فرانسویی کول کلاب Cool Club – متشکل از کفش های چرم طبیعی، چرم مصنوعی و همچنین چکمه های طرح های زیبا هستند. این پکیج تقریبا 500 کیلوگرم هستند.قیمت براساس کیلوگرم هست. برای دریافت دقیق قیمت ابتدا باید پانل کاربری ارتقاع یافته داشته تا به قیمت های دقیق آن دسترسی داشته باشید. در صورتکه با مشکلی مواجه شوید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

پکیج ست سوتین زنانه

پکیج ست سوتین زنانه

انواع بهترین مدل ست شورت و سوتین توری، ست شورت و سوتین جیک دار، ست شورت و سوتین فانتزی و ست شورت و سوتین اسفنجی در تنوع رنگ بالا و کیفیت بی نظیر همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید. موجودی در انبار 80 هزار. حداقل سفارش برای خرید. 10 هزار می باشد.

کتانی فوتبال میکس برندهای آدیداس، نایک، اسیکس و...

کتانی فوتبال میکس برندهای آدیداس، نایک، اسیکس و...

یک پارتی میکس شامل 68 جفت کتانی فوتبال شامل برندهای آدیداس، نایک، اسیکس و ... همه در جعبه قرار گرفته اند. سالهای تولید از سال 2017- 2018 – 2019 هستند. محصولات از طرح ها و رنگ های مختلف هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید در تماس با ما باشید.