کفش ماسیمو دوتی - Massimo Dutti

کفش ماسیمو دوتی - Massimo Dutti

کفش ماسیمو دوتی - Massimo Dutti برند Massimo Dutti کفش ماسیمو دوتی - Massimo Dutti- یک پکیج استثنایی از کفش مجلسی و معروف ماسیمو دوتی .‌ تعداد ۸۳ جفت مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش زنانه مجلسی ایتالیایی میکس

کفش زنانه مجلسی ایتالیایی میکس

کفش زنانه مجلسی ایتالیایی میکس برند میکس کفش زنانه مجلسی ایتالیایی در چندین مدل متنوع که قاطبه آنها چرم و سایزبندی های مناسب می‌باشند به تعداد ۸۵ جفت موجود می باشد شامل برندهای Uterqüe (یوترک) و Kookai (کوکای) است. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش چرم ایتالیایی اوریون - ORION

کفش چرم ایتالیایی اوریون - ORION

کفش چرم ایتالیایی اوریون - ORION برند ORION پکیج کفش چرم مردانه ایتالیایی اوریون - ORION - شامل ۲ مدل در سایزهای مناسب به تعداد ۳۸۲ جفت موجود هست. رویه محصول چرم. سطوح داخلی تکستیل و کف آن ضد شوک و کفش سبک، راحت و نرم می باشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار جین هلندی سانی بونو - SONNY BONO

پکیج شلوار جین هلندی سانی بونو - SONNY BONO

پکیج شلوار جین هلندی سانی بونو - SONNY BONO برند SONNY BONO شلوار جین بدون شک بهترین لباس نمادین است، چیزی که باید داشته باشید که هرگز نمی توان آن را از دست داد.شلوار جین آبی Sonny Bono همیشه یک انتخاب شیک است و این شلوار می تواند در هر آب و هوایی آن را بپوشد. تعداد: حدود 2000 شلوار جین کشدار موجود است که شامل: 140 عدد سایز 26 180 عدد سایز 28 400 عدد سایز 30 600 عدد سایز 32 370 عدد سایز 33 275 عدد سایز 34 135 عدد سایز 36 100 عدد سایز 38 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند.

جوراب فوتبال و ورزشی هلندی ریمار - Raymar

جوراب فوتبال و ورزشی هلندی ریمار - Raymar

جوراب فوتبال و ورزشی هلندی ریمار - Raymar برند Raymar تعداد 149 جفت جوراب فوتبال با کیفیت خوب و در بسته بندی منظم. ساخت هلند سایزها و تعداد شامل: 32 عدد سایز 31.33 21 عدد سایز 33.36 28 عدد سایز 38.41 47 عدد سایز 41.44 11 عدد سایز 44.47 مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار هلندی پی ام ای لجند- PME LEGEND

پکیج شلوار هلندی پی ام ای لجند- PME LEGEND

پکیج شلوار هلندی پی ام ای لجند- PME LEGEND برند PME LEGEND پکیج ۷۵ عددی شلوار هلندی شامل برندهای پی ام ای لجند- PME LEGEND- کاست آیرن - CAST IRON و وان گوارد - VANQUAED سایز 33 این پکیج شامل شلوارهای جین مردانه باکیفیت و تنوع بالا میباشید. قطعاً مصرف کننده با این شلوار جین عالی استایل خود را بهتر از پیش پیدا خواهد کرد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج پوشاک زنانه مای جولری - MY JEWELLERY

پکیج پوشاک زنانه مای جولری - MY JEWELLERY

پکیج پوشاک زنانه مای جولری - MY JEWELLERY برند MY JEWELLERY پکیج پوشاک زنانه مای جولری - MY JEWELLERY - شامل تعداد ۴۹۸۷ عددی از پوشاک های متنوع می شوند. این محصول دارای پکینگ لیست می باشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج پوشاک مردانه لیتل آنتونیو - Little Antonio

پکیج پوشاک مردانه لیتل آنتونیو - Little Antonio

پکیج پوشاک مردانه لیتل آنتونیو - Little Antonio برند Little Antonio تعداد 105 عدد به طور عمده شامل ژاکت، تی شرت و پیراهن زیبا و باکیفیت و از مجموعه های اخیر مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK

کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK

کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK برند Pick and PACK کیف مدرسه ای پیک اند پاک - Pick and PACK- در چند مدل مختلف قابل استفاده برای دانش آموزان دختر و پس در طرح ها و رنگ بندی های مختلف و جذاب طراحی شده است. این محصول به صورت کیف مدرسه ای طراحی شده اما همچنین به مثابه یک کوله پشتی نیز برای دانش آموزان قابل استفاده است. قسمت عقب کیف که به پشت شخص حمل کننده در تماس قرار می گیرد، نرم و دارای لایه مخصوص ضد تعریق هست و از عرق کردن جلو گیری می کند. تعداد ۶۰۰ عدد موجود است ، اما قابلیت این وجود دارد که شخص حداقل تعداد ۱۰۰ عدد را انتخاب کند، قیمت ها نیز بر اساس حجم انتخاب متغیر خواهد بود. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند.

کاپشن مردانه لایف لاین -  Life Line

کاپشن مردانه لایف لاین - Life Line

کاپشن مردانه لایف لاین - Life Line برند Life Line کاپشن مردانه لایف لاین - Life Line- در ۲ رنگ جذاب و مختلف.‌ کاپشن سبک و گرم که ضد آب هستند.دارای سایز بندی و بسته بندی شده داخل پلاستیک مخصوص قرار دارند.تعداد ۱۲۰۰ عدد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

پکیج شلوار دروازبانی برند میکس

پکیج شلوارک دروازبانی برند میکس

پکیج شلوارک دروازبانی برند میکس برند میکس تعداد 18 شلوارک دروازه بانی که شامل: برای کودکان: 2 عدد برند hummel 4 عدد برند Nike برای بزرگسالان: یک عدد برند jako 2 عدد برند Nike 3 عدد برند uhlsport 3 عدد برند hummel 3 عدد rucanor لباس تمرینی این شرکت به گونه‌ای طراحی شده است که حداکثر راحتی و تحرک را برای بازیکنان فراهم کند و ویژگی‌هایی مانند پارچه‌های قابل تنفس و فن‌آوری حذف رطوبت را داشته باشد. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید.

کفش زنانه و مردانه کاپا - Kappa

کفش زنانه و مردانه کاپا - Kappa

کفش زنانه و مردانه کاپا - Kappa برند Kappa یک پکیج استثنایی متشکل از ۸۶۵ جفت کفش زنانه و مردانه کاپا در ۲ رنگ سفید و سیاه . سطح رویه محصول از چرم مصنوعی هستند.سطوح داخلی نیز راحت و ضد تعریق. سایز بندی خوبی دارند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK

کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK

کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK برند Pick and PACK کوله پشتی پیک اند پاک - Pick and PACK- در مدل های مختلف قابل استفاده برای آقایان و خانم ها در طرح ها و رنگ بندی های مختلف و جذاب . قسمت عقب کوله که به پشت شخص حمل کننده در تماس قرار می گیرد، دارای لایه مخصوص ضد تعریق هست و از عرق کردن جلو گیری می کند. تعداد ۷ هزار موجود است ، اما قابلیت این وجود دارد که شخص حداقل تعداد ۱۰۰ عدد را انتخاب کند، قیمت ها نیز بر اساس حجم انتخاب متغیر خواهد بود. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند.

پکیج نیو کالکشن کلمبیا - Columbia

پکیج نیو کالکشن کلمبیا - Columbia

پکیج نیو کالکشن کلمبیا - Columbia برند Columbia پکیج نیو کالکشن کلمبیا - Columbia- شامل آخرین مدل های پوشاک کلمبیا از جمله ۱۳۰ کاپشن و همچنین وارمر، هودی، تی شرت و لباس اسکی را که در مجموع شامل ۱۳۰۰ تکه محصول را شامل می شوند. محصولات دارای پکینگ لیست هستند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش دخترانه و زنانه کاپا - Kappa

کفش دخترانه و زنانه کاپا - Kappa

کفش دخترانه و زنانه کاپا - Kappa برند Kappa یک پکیج استثنایی متشکل از ۴۶۹ جفت کفش دخترانه و زنانه کاپا در ۳ رنگ سفید، خاکستری و قرمز روشن . سطح رویه محصول از کتان و چرم هستند.سطوح داخلی نیز از کتان ضد تعریق. سایز بندی خوبی دارند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش هوکا ایو سیدگات - HOKA EVO SEEDGOAT

کفش هوکا ایو اسپیدگات - HOKA EVO SPEEDGOAT

کفش هوکا ایو اسپیدگات - HOKA EVO SPEEDGOAT برند HOKA کفش هوکا دخترانه و زنانه - HOKA EVO SPEEDGOAT - با تکنولوژی ساخت زیره کفش ویبرام Vibram - این کفش تازه از کمپانی بیرون آمده است.قیمت اصلی کفش در وب سایت هوکا ۱۷۰ یورو هست، تعداد موجود: ۳۶۸ جفت هستند. سایزها هم در تصویر موجود می باشند. برای دیدن قیمت واقعی به لینک زیر مراجعه کنید: 1_https://www.hoka.com/nl/nl/race/ 2_https://www.hoka.com/nl/nl/outlet-heren/evo-speedgoat/1110936-SS.html رویه پارچه ای MATRYX با الیاف مصنوعی با کارایی بالا در قسمت میانی پا برای استحکام و دوام بی نظیر، اما با حداقل وزن پارچه ضد رطوبت پیش تصفیه شده برای زهکشی بهینه آب کفی قابل تنفس، تناسب راحت و انعطاف پذیری بهتر در جلوی پا را فراهم می کند زبان درج شده از جابجایی در دم جلوگیری می کند زیره وسطی و زیره دارای بالشتک و چسبندگی مشابه Speedgoat 3 هستند: زیره میانی ساخته شده از فوم CMEVA که ضربه را جذب می کند و پایه ای پایدار ایجاد می کند. زیره Vibram MegaGrip با شیارهای عمقی 5 میلی متر چسبندگی بیشتری را فراهم می کند

کفش میزانو - Mizuno

کفش میزانو - Mizuno

کفش میزانو - Mizuno برند Mizuno تعداد 158 جفت کفش برند ژاپنی میزانو - Mizuno- تقریبا آخرین مدل های مربوط به سال 2023 هستند که بصورت میکس زنانه و مردانه ارائه می شوند. در طرح ها و رنگ های مختلفی هستند. سایز بندی نیز، از سایزهای مناسب هستند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش اکو - Ecco

کفش اکو - Ecco

کفش اکو - Ecco برند Ecco کفش راحتی اکو - Ecco رویه چرم ساخت کشور اسلواکی در 2 رنگ قهوی ای روشن و قهوه ای مقداری تیره تر. تعداد 65 جفت. همه این تعداد سایز شماره 40 هستند. مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید.

کفش مردانه کاپا - KAPPA SMOOTH FLEX

کفش مردانه کاپا اسموس فلکس - KAPPA SMOOTH FLEX

کفش مردانه کاپا اسموس فلکس - KAPPA SMOOTH FLEX برند KAPPA تک رنگ سیاه دارای سایز بندی تعداد 235 جفت مدل 2022 کفش مردانه کاپا Kappa مدل SMOOTH FLEX بسیار سبک قابل مقایسه با کفش اسکیچرز با لایه نرم . مجموعه هلند کالا صادرکننده انواع پوشاک زنانه ، کیف و کفش و لوازم ورزشی و آرایشی و بهداشتی از کشور هلند می باشد. لازم به یاد آوری است: محصولات اورجینال معمولاً از چند کشور همسایه ایران از جمله، نمایندگی های ترکیه، نمایندگی عراق و نمایندگی امارات متحده عربی هستند که وارد بازار ایران می شوند، در حالی که محصولات وب سایت هلند کالا، مستقیما از هلند تهیه و ارسال می شوند. بنابراین محصولات هلند تفاوت ماهوی با برندهای کشورهای همسایه ایران دارند. برای دریافت قیمت به شماره تلفن و یا واتس آپ مستقیم انبار هلند تماس بگیرید تا از قیمت های آن مطلع شوید. امکان تحویل بدون هیچگونه مشکلاتی در اتحادیه اروپا، دوبی و اقلیم کردستان عراق و حتی ایران مهیا است.

کفش اسپرت کامفورت آلمانی کاپا - Kappa active omver

کفش کامفورت آلمانی کاپا اکتیو موور - Kappa active omver

کفش کامفورت آلمانی کاپا اکتیو موور - Kappa active omver برند Kappa سایز بندی دارد تعداد: 230 جفت کفش اسپرت کاپا با زیریه بسیار نرم و منعطف به ویژه برای پرسنل پزشکی و بیمارستانی بسیار کاربردی و راحت هستند. علاوه بر آن نیز شما می توانید برای استفاده روزمره از جمله پیاده روی به صورت دویدن از آن استفاده کنید. توضیحات: فعال حرکت دهنده بهبود وضعیت و راه رفتن، تقویت عضلات پشت و تسکین ستون فقرات سفت کردن باسن و پاها، کاهش سلولیت تقویت عضلات ساق پا فعال شدن گردش خون و گردش خون تقویت عضلات شکم از کاهش وزن حمایت کنید محافظت از مفاصل ‏با Kappa active omver بهتر حرکت کنید. وضعیت بدنی عالی، عضله سازی آسان و کاهش وزن موثر از نقاط قوت اکتیو موور کاپا هستند. با استفاده روزانه در کمترین زمان ،بدون نیاز به رفتن به باشگاه ،تناسب اندام خواهید داشت. چه در مسیر کار، چه در پیاده‌روی در پارک یا در یک سفر خرید با دوستان، فعال‌کننده از قبل با حرکات گام‌های عادی در زندگی روزمره کار می‌کند. به لطف کفی گرد در قسمت جلوی پا و پاشنه، از هر مرحله برای آزادسازی انرژی در بدن شما استفاده می شود.